KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7832162

nr 783 2162

Jan Stenvinkel

(1933-1989), Sverige

Blandteknik, Jan Stenvinkel (1933-1989), signerad, bladets mått: 56x78

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 15 oktober 2012
kl 17:14:48

15/10 16:27:18 1      550 kr
15/10 17:09:02 2      Vinnande bud

Jan Stenvinkel

Läs mer om Jan Stenvinkel